Grebnesor.sk je internetový obchod  pre všetkých duchom mladých mužov a ženy, ktorí milujú módu, sledujú trendy a chcú sa odlišovať. Vznikol ako odpoveď na narastajúci dopyt aktívnych, moderných mužov a ženy, ktorí hľadajú módne oblečenie a chcú nakupovať z pohodlia domova.

Na Grebnesor.sk nájdete značky od popredných talianskych módnych návrhárov.

Sledujeme módne trendy a denne pracujeme na tom, aby sme Vám mohli pravidelne prinášať novinky zo sveta módy.

Našim cieľom je ponúkať  štýlovosť, rozmanitosť a kvalitu. Snažíme sa o profesionálny a osobný prístup k zákazníkom, lebo Vy, naši zákazníci, ste pre nás najdôležitejší. 

Značky:

Imperial

Talianská módna značka Imperial vznikla v roku 1978 s myšlienkou šírenia koncepcie osobného štýlu diferencovaného pre rôzne potreby rastúceho trhu s odevmi .Značku Imperial založili Adriano Aereo a Emilia Giberti podnikatelia, ktorí dnes zamestnávajú viac ako 200 zamestnancov a dohliadajú na 80 mono značkových obchodov po celom svete.

Pokračujúci rast firmy a ich uznávaná císarska značka sa odráža v ich módnom funkčnom štýle ,kde sa uskutočnuju štúdie rezov,štýlov a ich produkty predstavujú záľubu v experimentovaní.

Xagon man

Talianská značka Xagon man má 30 ročné skusenosti v oblasti módy,módneho oblečenia.Xagon man je symbolom kvality vo svete pánskej módy a jej originálne oblečenie pre mužov  sa vyznačuje použitím kvalitných materiálov. Pánske tričká, košele, mikiny,bundy,topánky,tenisky,nohavice,rifle sú zhotovené z materiálov príjemných na dotyk. Každé oblečenie má iný charakter,všetky produkty sa vyznačujú jedinečným dizajnom.Všetky produkty sú vyrobené v Taliansku.

Naša firma bola založená v roku 2015
E shop bol spustený v roku 2016
Sídlo firmy : Pod Hôrkou 12 01001 Žilina
IČO : 48193151
DIČ: 2120108529